Hakkımızda

MED Lojistik , 2001 yılından beri tüm müşterilerine sürdürebilir, düzenli, aktif ve kalitesinden ödün vermeden Karayolu, Denizyolu ve Havayolu hizmetleri sunan bir lojistik firmasıdır.
Firmamız!

MED Lojistik, 2001 yılında Avrupa’ya gerçekleştirdiği karayolu taşımacılık hizmeti ile faaliyete başlamıştır. Zamanla karayolu taşımacılığına ek olarak uluslararası deniz ve havayolu taşımacılığı ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız; daimi, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile mevzuatlara uygun taşıma gerçekleştirirken; uluslararası kara, deniz ve hava komple ve/veya parsiyel taşıma hizmeti ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimiz, varlığımız ve güçlü tedarik zincirimiz ile ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun taşıma sağlayarak ürünlerinizi güvenli, zamanında ve en uygun maliyetler ile tüm noktalara ulaştırılmaktadır.

Misyonumuz

Taşımalarımızı zamanında ve uygun maliyet ile tüm noktalara ulaştırmak 
Tüm lojistik süreçlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, samimi, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmak Daima dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık olarak hizmet kalitemizi yükseltmek. Kalıcı ve daimi olmak.

Vizyonumuz

Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Müşteri odaklı, gelişmeleri takip ederek, piyasanın talep ve beklentilerini tespit ederek, çözümler sunmak

Tüm lojistik ihtiyaçlarınız için
“ MED Lojistik” !

Fark yaratıyoruz
Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, Med Lojistik, teknolojik gelişmelerle birlikte hizmetlerinin gerekliliklerini zamanında ve tam olarak yerine getirirken, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir ve inovatif bir firma olma yolunda ilerliyor. Küreselleşme ve artan rekabet gücü ile birlikte ticaret hacmi genişlerken lojistik ihtiyacı da artmıştır. Bir lojistik sisteminin etkili olabilmesi için; ürün, lokasyon, zaman, miktar, kalite ve fiyat bileşenlerinin uyum içerisinde olması gerekir. Küreselleşme ve rekabet gücünün artması ile birlikte lojistik sektörü uluslararası ticarette önemli bir role sahip olurken; Med Lojistik, ürünlerinizin ilk üreticiden son tüketiciye kadar olan tüm süreçlerini profesyonelce yerine getirir ve lojistik sektörünü üst seviyeye taşımayı hedefler. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyetini artırmak için en etkili yol; müşteri beklentilerini bilmek ve bu beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasıdır. Müşterilerimize en güncel teknoloji ile donatılmış, en güvenilir lojistik sistemlerini sunuyoruz. Med Lojistik tedarikçilerden başlayarak, ulaşmak istedikleri noktaya kadar devam eden süreci tek elden, sorunsuz bir şekilde yönetiyor.
İlkelerimiz
Başarının temel ilkelerinin dürüst, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanıyoruz. Eğitime ve gelişime olanak tanıyoruz. Dinamik, istikrarlı ve güvenilir bir firmayız. Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı yaklaşımımız ile hizmet veriyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve uyguluyoruz. Adil, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Çalışanlarımızın katılım ve yaratıcılığından güç alıyoruz. Sosyal sorumluluk ve kaliteli hizmet ilkesiyle hareket ediyoruz.